Fotobuild

Schody ewakuacyjne - 2013 rok

Dnia 3 maja 2013 roku podpisaliśmy umowę z firmą IP „Petruk” na montaż schodów ewakuacyjnych. Prace trwały do 27 maja.

Więcej…
 

Ogrzewanie podłogowe w kościele - 2013 rok

Dnia 10 listopada 2013 roku podpisaliśmy umowę z firmą TOO „Orientir-94”. Zakres prac: montaż ogrzewania podłogowego w kościele. Udało się zrealizować pełny zakres prac.

Więcej…
 

Tynki, wylewki... 2013 rok

W październiku 2012 roku podpisaliśmy projekt z firmą IP „Kipke”. Zakres prac: tynkowanie, wylewki podłogowe, montaż płyt gipsowo kartonowych, gładź gipsowa, malowanie. Projekt realizowany jest w kilku etapach. Zakres w 2012 roku: część tynków i montaż płyt gipsowo kartonowych. Strona wykonawcza w 2013 roku: pełny zakres tynków, wylewek podłogowych, montaż płyt gipsowo kartonowych, gładź gipsowa. Na 2014 rok pozostało malowanie ścian.

Więcej…
 

Konstrukcja drewniana i wnęki okienne - 2013 rok

Większość prac w 2013 roku była zrealizowana bez kontraktów, ponieważ nie miały one charakteru montażu i nie były związane z konstrukcją budynku. Przepisy budowlane obowiązujące w Kazachstanie,  obligują inwestora do współpracy z firmami (ze względu na uprawnienia) wyłącznie przy konstrukcjach i przy pracach związanych z montażem. Przestrzegając przepisów, a jednocześnie korzystając z danych możliwości  Parafia w 2012 roku podpisała umowy o pracę z 7 osobami. W 2013 roku z tej grupy 3 osoby pracowały na podstawie umowie stałej (stróż, osoba odpowiedzialna za magazyny z narzędziami i materiałem, general laborer), a 4 osoby były przyjęte czasowo w zależności od rozmiaru potrzeb. W grupie czasowo przyjętych jedna osoba przepracowała 8 miesięcy, kolejna 5 miesięcy, a dwie osoby 6 miesięcy. Osoby te otrzymywały miesięczne wynagrodzenie. Przy ich pomocy zostało zrealizowanych bardzo wiele prac z różnym stopniem trudności. Spośród największych prac należy wyróżnić: konserwacja wieży, izolacja podłóg pod wylewkę, izolacja i wykończenie wnęk okiennych na zewnątrz i wewnątrz budynku, przygotowanie płytek na balustradę chóru i boczne filary w kościele, oczyszczenie, szlifowanie i malowanie konstrukcji drewnianej w kościele, rewizja luków kanalizacyjnych, rozładunek materiałów budowlanych. Reasumując brygada ta odpowiadała za prace czasochłonne, wymagające precyzji i dokładności.

Więcej…
 

Drzwi drewniane - 2013 rok

Dnia 17 lipca 2013 roku podpisaliśmy umowę z firmą „Ujutnyj Dom” na realizację i montaż 60 sztuk drzwi dla wszystkich pomieszczeń. Projekt realizowany jest w dwóch etapach. Na chwilę obecną zamontowano 27 sztuk drzwi i zakupiono materiał na brakującą ilość. Projekt będzie sfinalizowany do 1 marca 2014 roku.

Więcej…
 

Drzwi metalowe - 2013 rok

U kowala zamówiliśmy drzwi metalowe zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi zewnętrzne niestandardowych rozmiarów dla Centrum Parafialnego, pomieszczenia technicznego, wejścia ewakuacyjnego i probostwa, a także drzwi na piętrach.

Więcej…
 

Drzwi główne i wahadłowe - 2013 rok

U stolarza zamówiliśmy drzwi wejściowe i wahadłowe do kościoła, a także drzwi wahadłowe do Centrum Parafialnego na I piętrze.

Więcej…
 

8 sierpnia 2013 - ukończenie fasady, prace wewnątrz kościoła

Fasada kościoła została już ukończona. Pozostają wejścia i drzwi.

Obecnie prace odbywają się wewnątrz świątyni. Ściany są już wytynkowane. Pozostaje gładź gipsowa, malowanie, płytkowanie i wyposażenie.

Więcej…
 

Wznowienie prac przy montażu cegły klinkierowej

Po ukończeniu dachu wznowiły się prace przy montażu cegły klinkierowej na fasadzie kościoła.

Więcej…
 

Montaż wieży kościoła

Dnia 3 marca 2012 roku została zamontowana wieża naszego kościoła. Był to bardzo podniosły moment. Nasz obiekt przyjął formę kościoła. Krzyż patrzy z góry na cały Schuchinsk.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3